دکوراسیون

انواع مبل راحتی

انواع مبل راحتی

انواع مبل راحتی

مبل راحتی یکی از انواع مبل است که خود به چند دسته تقسیم می شود تا خریداران مبل بتوانند انتخابی بهتر داشته باشند. برای شناخت بهتر این نوع مبل و خرید آن باید به انواع مبل راحتی تسلط داشت که موضوع اصلی بحث ما در این مقاله است. با مبل مطلق هراه باشید تا انواع مبل راحتی را بررسی کنیم و خریدی آسوده را برای شما به ارمغان آوریم.

انواع مبل راحتی

مبل راحتی ال

مبل راحتی ال یکی از پرطرفدارترین مبل های راحتی حال حاضر است که به صورت -ال- انگلیسی قرار می گیرد. این نوع مبل به سبب قرار گیری به این صورت امکان گفت و گوی راحت تر و تمرکز بهتر بر روی نقاط مورد نظر مانند تلویزیون، برای افراد فراهم می آورد. همچنین به سبب تعداد افراد بیشتری که روی این مبل ها می توانند بنشینند دورهمی راحتی را برای افراد فراهم می کند.

مبل راحتی مدولار

مبل مدولار همانند مبل ال می باشد اما تفاوت آن در تعداد نشیمن های آن است. این تعداد نشیمن کمتر موجب می شود که این نوع مبل در فضاهای کوچک تر قابلیت استفاده بالاتری داشته باشد و در مکان هایی مانند محل کار و لابی مناسب استفاده باشد.

مبل تخت خواب شو

از دیگر انواع مبل راحتی می توان به مبل های تخت خواب شو اشاره کرد. این نوع مبل همانند مبل های مدولار برای مکان های کوچک طراحی شده اند اما با این تفاوت که نمی توان از آن ها برای لابی و محل کار استفاده کرد. این نوع مبل برای مکان هایی مانند اتاق خواب طراحی شده اند و با استفاده از آن ها می توان به هر دو کاربرد مبل و تخت خواب دست یافت.

مبل راحتی چستر

یکی از مبل های راحتی جذاب بازار که می تواند نظر بسیاری از افراد را نسبت به خود جلب کند، مبل چستر است. این نوع مبل در دو نوع چرمی و پارچه ای ساخته می شود که بنا به متریال انتخاب شده می تواند مقاوم باشد. از جذابیت های این مبل می توان به لمسه کاری های آن اشاره کرد که استفاده از این مبل را جذاب و راحت کرده است.

مبل راحتی ایتالیایی

مبل راحتی ایتالیایی از دیگر انواع مبل راحتی می باشد که برای ساخت آن ظرافت بالایی به کار رفته است. این نوع مبل مناسب منازل آپارتمانی بوده برای ست کردن با طراحی مدرن و مینیمال بهترین گزینه است.

انواع مبل راحتی

مبل راحتی رومانو

مبل رومانو یکی از طراحی های مدرن مبل به شما می آید که می توان آن را در مدل های 2 و 3 نفره خریداری کرد. این نوع مبل نیز یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن دکوراسیون با یک ست مدرن و مینیمال است.

مبل سلطنتی یا راحتی

از سوالاتی که مدام ذهن افرادی که مبل را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب می کنند پیش می آید این است که برای دکوراسیون خود از مبل های راحتی استفاده کنیم یا سلطنتی. باید بگوییم که در صورتی که برای یک استراحت پس از درگیری های مداوم روزانه می خواهید یک استراحت حسابی کنید مبل های راحتی بهترین گزینه برای شما هستند.

اما اگر برای پذیرایی از مهمان های خود از مبل استفاده کنید، میل های سلطنتی بهترین گزینه برای شما به شمار می آیند. مبل های سلطنتی با دکوراسیون قدیمی یکی از بهترین ست های موجود هستند و می توانند فضایی زیبا برای مهمان ها به ارمغان آورند.

نسبت به فضای مورد استفاده نیز مبل های سلطنتی به فضای بیشتری نیاز دارند و برای فضای های بزرگ مناسب اند. اما مبل های راحتی را می توان در فضاهای مختلفی قرار داد و از آن ها در هر جایی استفاده کرد که یکی از مزیت های این نوع مبل است.